Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Od 24. 5. je Ministerstvem zdravotnictví povolena prezenční výuka na středních a vyšších odborných školách. Vzhledem k probíhajícím didaktickým testům v pondělí a úterý, začne prezenční výuka na střední škole i na vyšší odborné škole od středy 26. 5. podle standardního rozvrhu. Na dny 24. a 25. 5. vyhlašuje ředitel školy ředitelské volno.

Testování všech žáků proběhne mimořádně ve středu 26. 5. od 7:30 v učebnách 12 (1. ročník SŠ i VOŠ, 2. ročník SŠ) a 22 (3. ročník SŠ a 2. a 3. ročník VOŠ). V učebně 22 je ve středu od 8:00 h výuka, všechny prosíme, aby se na testování dostavili včas.

Další týdny se budou žáci a studenti testovat vždy každé pondělí v učebně 12 (1. ročník SŠ i VOŠ, 2. ročník SŠ) a 22 (3. ročník SŠ a 2. a 3. ročník VOŠ). Jestliže se někdo z nějakého důvodu tohoto standardního testování nezúčastní, nahlásí se při příchodu do školy na sekretariátu a otestujeme ho ve sborovně.

Upozorňujeme, že škola nemá povinnost vydávat potvrzení o negativním výsledku testu žáků pro účely doložení této skutečnosti ve službách (např. kadeřnictví, holičství) nebo pro účely amatérského sportu apod. Toto potvrzení vydáváme pouze pro potřeby žáků a studentů ubytovaných v domovech mládeže.