Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Kurzy

Kurzy pro jarní semestr 2020 budou začínat v týdnu od 2.března 2020. Rozpis kurzů pro tento semestr ke stažení zde.

Zájemce o kurz kreslení i malby prosíme, aby si nejprve telefonicky či emailem ověřili dostupnost kurzu u ing. Lenky Rygerové na tel. 272 111 224 nebo e-mailem na info@hollarka.cz. Teprve potom posílejte závaznou přihlášku (ke stažení níže). Vzhledem k tomu, že od 17. do 23. 2. máme jarní prázdniny, v tuto dobu nevolejte, prosím, pouze e-maily.

 

Přihláška ve formátu doc

Přihláška ve formátu pdf

PŘÍPRAVNÉ KURZY - VĚCNÉ A FIGURÁLNÍ KRESLENÍ

Kurzy jsou určeny převážně pro zájemce o studium na naší škole a to jak na střední tak na vyšší odborné. Pomohou jim v přípravě na talentovou zkoušku při kreslení hlavy podle živého modelu nebo při zvládnutí perspektivy.1 lekce = 145 min, kapacita kurzu – 7 osob. Počet lekcí v kurzu je 12.

MALBA

Tyto kurzy jsou určeny zejména pro zkušenější zájemce, kteří mají už nějaké zkušenosti s výtvarným uměním a nebojí se je rozvíjet. 1 lekce = 145 min, kapacita kurzu – 7 osob. Počet lekcí v kurzu je 12.

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA A GRAFICKÝ DESIGN

Náplní kurzů je zvládnutí softwarových nástrojů pro tvorbu grafiky a grafického designu v programech Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign. Celková délka kurzů je 17 lekcí (180 minut) jednou týdně. Termín: po dohodě, začátek v průběhu března (bude upřesněno podle časových možností přihlášených)