Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Kurzy

Po dobu zavedení zpřísněných opatření ze strany Ministerstva zdravotnictví přerušujeme od pondělí 12. 10. 2020 výuku v kurzech kreslení a malby.

Momentálně žádné přípravné kurzy neotevíráme. Informace budeme podle vývoje situace průběžně aktualizovat.  Děkujeme za pochopení

 

Rozpis podzimních termínů kurzů (říjen až prosinec) ke stažení zde.

 

Zájemce o kurz kreslení i malby prosíme, aby si nejprve telefonicky či emailem ověřili dostupnost kurzu u ing. Lenky Rygerové na tel. 272 111 224 nebo e-mailem na info@hollarka.cz. Teprve potom posílejte závaznou přihlášku (ke stažení níže). 

 

Přihláška ve formátu doc

Přihláška ve formátu pdf

PŘÍPRAVNÉ KURZY - VĚCNÉ A FIGURÁLNÍ KRESLENÍ

Kurzy jsou určeny převážně pro zájemce o studium na naší škole a to jak na střední tak na vyšší odborné. Pomohou jim v přípravě na talentovou zkoušku při kreslení hlavy podle živého modelu nebo při zvládnutí perspektivy.1 lekce = 3 x 45 min, kapacita kurzu je max. 7 osob. Počet lekcí v kurzu je 12, cena 3630 Kč.

MALBA

Tyto kurzy jsou určeny zejména pro zkušenější zájemce, kteří mají už nějaké zkušenosti s výtvarným uměním a nebojí se je rozvíjet. 1 lekce = 145 min, kapacita kurzu je max. 7 osob. Počet lekcí v kurzu je 12, cena 3630 Kč. 

POČÍTAČOVÁ GRAFIKA A GRAFICKÝ DESIGN

Náplní kurzů je zvládnutí softwarových nástrojů pro tvorbu grafiky a grafického designu v programech Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign. Celková délka kurzů je 17 lekcí (180 minut) jednou týdně. Termín: po dohodě, začátek v průběhu října (bude upřesněno podle časových možností přihlášených)