Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

LETOŠNÍ JARNÍ KURZY ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ NEPOVEDU.

Sledujte aktuální přihlašování na webu a přihlašte se ke kolegům.

Vzhledem k aktuální situaci s Covidem jsem pro vás v minulém roce připravila úvodní videa do kresby lebky a portrétu. Můžete trénovat podle nich.

 ___________________________________________________________________

PŘÍPRAVNÉ KURZY

jsou určeny převážně pro zájemce o studium na naší škole a to jak na střední tak na vyšší odborné. Pomohou studentům v přípravě na talentovou zkoušku při kreslení hlavy podle živého modelu nebo při zvládnutí kresleného zátiší 1:1. Studenti se učí techniku kresby, perpektivu, ale zároveň mají každou hodinu i možnost osobních konzultací nad svými domácími pracemi.

V těchto kurzech je kladen důraz také na domácí přípravu a individuální možnosti žáků a studentů. Během kurzů dotávají účastníci řadu odkazů a typů pro svou domácí přípravu odvíjejících se od jejich konkrétních požadavků a potřeb. Individuální přístup a konzultace s každým ze studentů jsou klíčové pro ideální výběr oboru a školy, ať už střední, vyšší odborné nebo vysoké.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

reference od přijatých uchazečů:

Ahoj Katko,
s připravenými kurzy jsem byla velmi spokojená, neskutečně jsi mi pomohla s kresbou portrétu a s malbou. Máš skvělý osobní přístup. Ke kurzu nemám žádné připomínky.
Přeji ti hezký zbytek neděle.
Ivet Gollnerová (leden 2021)

Dobrý den, paní Hausenblasová.

Tímto Vám chceme s dcerou moc poděkovat za profesionální přístup v přípravných kurzech, který jí dovedl až k úspěšnému složení talentových zkoušek. Váš  kurz byl nádherný „ koncert“  plný lidskosti, motivace, profesionality, perfektně předaných informací jak a na čem pracovat aby se dcera mohla zlepšovat . Pro mne bylo až neuvěřitelné vidět dceru  jakou motivaci jí dáváte,  jak jí vedete a s jakou radostí ona pak pracuje a věnuje se přípravě na vysněný obor. 

Děkujeme za Vás. a jsme vděčné , že jsme Vás potkaly. 

S pozdravem Daniela Šimková (leden 2021)

Kateřino,

děkuji za to, jak jste Matouše připravovala. Jste vzácnou kombinací profesionála a srdcaře. Matouše jste od samého začátku přitahla k systematické práci. Podařilo se vám vzbudit v něm lásku a nadšení pro tvoření, které bylo silnější než obtíže a lenost, které bylo občas potřeba překonávat. Vedla jste ho úžasně citlivě, uměla jste vyvážit povzbuzování sebedůvěry s nastavením vysoké laťky vždy tak, aby prostě šel dál. Zejména oceňuji vaši schopnost ihned přejít do onlinu, který byl pro nás všechny výzvou. Připravovat v takových podmínkách vyžadovala bezpečnou orientaci na sítích, což pro většinu pedagogů není, bohužel, samozřejmé. Měla jste vždy tolik času, kolik Matouš potřeboval a byl schopen využít. Ráda bych vám napsala i něco rozvojového, jak o to žádáte, ale nic mě nenapadá. Jsem vděčná osudu, že vás Matoušovi poslal do cesty a doufám, že se s vámi bude potkávat ve škole co nečastěji.

S vděčností 

Markéta Hlaváčová (leden 2021)

 

Dobrý večer,
Co se týká přípravky na Hollarku,mohu jen pochválit,velice vstřícný přístup, profesionální jednání, dcera se naučila právě na Vasi přípravce spoustu věcí, dostala vždy úkol,který mela splnit a poté ho konzultovala a bylo ji rečeno,co udělala dobře a na čem má ještě zapracovat a to často i mimo online hodiny a víkendy,což je od Vás velice hezké,ale zároveň i vyčerpávající.
Diky přípravce udělala talentové zkoušky,za což byla velice ráda.
S pozdravem
Eva Beranová (leden 2021)