Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara

Ve spolupráci s Městskou částí Praha 3 pořádala naše škola 30. května 2024 unikátní událost – Zavíračku před Hollarkou, kde byla odhalena největší malba na vozovce v celé Praze! 

Tato impozantní malba zdobí uzavřenou komunikaci přímo před naší školou. Díky podpoře Prahy 3 jsme mohli našim studentům poskytnout skutečně výjimečný kreativní prostor o velikosti zhruba 250 m2. Autory projektu jsou studenti tří ročníků střední školy: z 3. ročníku Matouš Hlaváč, Meda Hrazdirová a Seiji Sakuma, studenti 2. ročníku Nikita Onishchenko a Lukáš Novotný, a studenti 1. ročníku Matija Anděra, Marek Klepáč, Vincent Adam Václavík, Vojtěch Palouš a Dominik Francis Maloy.

Akci obohatili svými vystoupeními Hollar band při Základní umělecké škole Praha 3 – Vinohrady, Sifon (z WWW Neurobeat) se svým sólovým projektem Siphon live set , a DJ kolektiv Hopsando Dupando.

O chutné občerstvení se postaralo bistro Mezi řádky.

Děkujeme všem za skvělou akci!

 

 

 

Další fotografie a videa naleznete na Facebooku školy